Kategorije

Početna›Shop ›Uncategorized ›Verbatim Blu-Ray Slimline Ultra HD 4K vanjski snimač, M-Disc kompatibilan, USB3.2 (USB-C), crni
VERBATIM

Verbatim Blu-Ray Slimline Ultra HD 4K vanjski snimač, M-Disc kompatibilan, USB3.2 (USB-C), crni

214,12 €
Cijena uključuje PDV
Sidrena cijena (2026-09-10): 214,12 €
Dostupno
Specifikacije
PCIntel Pentium III / AMD Duron 900 MHz ili jači, 512 MB RAM ili više, dostupan USB priključak, Windows 7/8/10
MACIntel Mac, 512 MB RAM ili više, dostupan USB priključak, Mac OS X 10.6 ili noviji
Dimenzije (D׊×V)14.5×13.3×1.1 cm
Težina215 g
Podatkovni spremnik4 MB
SučeljeUSB 3.2 Gen1 Tip C
Brzina prijenosa podataka1.5 Gbit/s
MTBF60.000 POH
Trajnost umetanja/uklanjanja20.000 puta
Spajanje/odvajanje diska20.000 puta
Spajanje/odvajanje konektora sučelja500 puta
SKU: V043888

Opis proizvoda

Značajke
- Tanki Blu-ray pisač s 4K Ultra HD Blu-ray reprodukcijom
- USB 3.2 Gen 1 s USB-C priključkom
- 6× najveća brzina zapisivanja / 4× najveća brzina čitanja za BD-R/BD-R DL
- Kompaktan i lagan, idealno prilagođen za upotrebu uz prijenosno računalo ili krajnje tanko računalo
- Napajanje pruža USB priključak - nema potrebe za nošenjem kabelskog prilagodnika napajanja
- Sadrži nagrađivani softver za snimanje BD/DVD/CD
- Pohranjuje do 100 GB na BDXL disku / 8.5 GB na dvoslojnom DVD / 4.7 GB na standardnom DVD
- Potpuno usklađeno s MDISC tehnologijom arhiviranja
- Sadrži BESPLATNI 25 GB Verbatim Blu-ray MDISC

Zahtjevi sustava
- PC: Intel Pentium III / AMD Duron 900 MHz ili jači, 512 MB RAM ili više, dostupan USB priključak, Windows 7/8/10
- MAC: Intel Mac, 512 MB RAM ili više, dostupan USB priključak, Mac OS X 10.6 ili noviji

Tehnički podaci
- Dimenzije (D׊×V): 14.5×13.3×1.1 cm
- Težina: 215 g
- Podatkovni spremnik: 4 MB
- Sučelje: USB 3.2 Gen1 Tip C
- Brzina prijenosa podataka: 1.5 Gbit/s
- Pouzdanost:
* MTBF: 60.000 POH
* Trajnost umetanja/uklanjanja: 20.000 puta
* Spajanje/odvajanje diska: 20.000 puta
* Spajanje/odvajanje konektora sučelja: 500 puta

SADRŽAJ PAKETA
- Ultra HD 4K vanjski tanki Blu-ray pisač
- USB-C na USB-A kabel
- USB-A na USB-C prilagodnik
- Nero Burn & Archive softver na CD-u
- Priručnik na CD-u
- Vodič za brzo postavljanje

Slični proizvodi

Cratos Quake – Ryzen 7 9700X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070 12GB, FreeDOS
Dodaj u košaricu
CRATOS
Cratos Quake – Ryzen 7 9700X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070 12GB, FreeDOS
2.329,58 €
Sidrena cijena: 2.122,22 €
Dostupno
Cratos Cataclysm – Intel Core  i7-14700K, 16GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070 12GB GDDR7, FreeDOS
Dodaj u košaricu
Cratos Nocturne – Intel i7-14700K, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RX 9070 XT 16GB, FreeDOS
Dodaj u košaricu
CRATOS
Cratos Nocturne – Intel i7-14700K, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RX 9070 XT 16GB, FreeDOS
2.615,43 €
Sidrena cijena: 2.408,90 €
Dostupno

Budite u toku

Prijavite se na newsletter i prvi saznajte o akcijama i novim proizvodima.

e-računala
Preuzmite aplikaciju Instalirajte e-računala za brži pristup