Kategorije

Početna›Shop ›Wireless ›Mercusys AV1000 Powerline Gigabit mrežni adapter, 1000Mbps, HomePlug AV2 (duplo pakiranje)
MERCUSYS

Mercusys AV1000 Powerline Gigabit mrežni adapter, 1000Mbps, HomePlug AV2 (duplo pakiranje)

47,25 €
Cijena uključuje PDV
Sidrena cijena (2026-09-10): 47,25 €
Dostupno
Specifikacije
Standards and ProtocolsHomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
InterfaceGigabit Ethernet Port
ButtonPair/Reset button
Maximum2.87 W (220 V/50 Hz)
Typical2.35 W (220 V/50 Hz)
Standby0.64 W (220 V/50 Hz)
LEDPower
Dimensions101×60×36 mm
Range300 Meters over electrical circuit
Modulation TechnologyOFDM (PLC)
EncryptionPowerline Security: 128-bit AES
Operating Temperature0C to 40C (32F to 104F)
Operating Humidity10% - 90% non-condensing
Storage Humidity5% - 90% non-condensing
CertificationsCE, RoHS
SKU: MP500 KIT

Opis proizvoda

- 1000 Mbps High-Speed Transfer Rate - Fast and stable transmissions with advanced HomePlug AV2
- Super-Fast Wired Connection - A gigabit port provides high-speed internet to PCs, IPTVs, and game consoles
- Plug & Play - No wiring and configuration required—simply plug in
- Easy Expansion - Expand coverage by simply adding more Powerline adapters

Specifications
- Standards and Protocols: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
- Interface: Gigabit Ethernet Port
- Button: Pair/Reset button
- Power Consumption:
* Maximum: 2.87 W (220 V/50 Hz)
* Typical: 2.35 W (220 V/50 Hz)
* Standby: 0.64 W (220 V/50 Hz)
- LED: Power
- Dimensions: 101×60×36 mm
- Range: 300 Meters over electrical circuit
- Modulation Technology: OFDM (PLC)
- Encryption: Powerline Security: 128-bit AES
- Environment:
* Operating Temperature: 0C to 40C (32F to 104F)
* Operating Humidity: 10% - 90% non-condensing
* Storage Humidity: 5% - 90% non-condensing
- Certifications: CE, RoHS
- Package Contents:
* Powerline Ethernet Adapter
* 6.5 ft. (2 m) Ethernet cable (RJ45)
* Quick Installation Guide

Slični proizvodi

TP-Link Archer AX55 Pro AX3000 dvopojasni Wi-Fi 6 router, 2× 2,5Gbps, 3× Gigabit LAN, USB, EasyMesh, WPA3
Dodaj u košaricu
TP-Link Archer C64 AC1200 dvopojasni Wi-Fi 5 MU-MIMO usmjerivač, 867 + 400 Mbps, Gigabit WAN/LAN, WPA3
Dodaj u košaricu
TP-Link Archer C54 AC1200 Dual Band Wi-Fi router, MU-MIMO, 4 antene, Beamforming, IPTV, IPv6
Dodaj u košaricu

Budite u toku

Prijavite se na newsletter i prvi saznajte o akcijama i novim proizvodima.

e-računala
Preuzmite aplikaciju Instalirajte e-računala za brži pristup